Indeks: T-POM-5291A-60-2
Marka: POMONA
Waga: 0.08 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 5291A-60-2
Opis
Przewód pomiarowy Pomona 5291A
Przewód pomiarowy 7A, 1,524m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1,524 m przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Element wyposażony jest obustronnie w izolowane wtyki bananowe o średnicy 4 mm. Parametry elektryczne komponentu umożliwiają pracę przy prądzie znamionowym do 7 A oraz napięciu znamionowym do 1 kV.
Produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 61010, co potwierdza klasyfikacja CAT III 1000V. Dzięki zastosowanym materiałom oraz konstrukcji, przewód jest przystosowany do pracy w warunkach laboratoryjnych i serwisowych wymagających izolowanych złączy pomiarowych.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 5291A-60-2
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1,524m
Kolor
czerwony
Materiał izolacji przewodu
PA
Materiał styku
miedź berylowa
Napięcie znamionowe
1kV
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
7A
Producent
POMONA
Seria producenta
5291A
Temperatura pracy
max. 55°C