Indeks: T-POM-5291A-60-0
Marka: POMONA
Waga: 0.08 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 5291A-60-0
Opis
Przewód pomiarowy POMONA 5291A
Przewód pomiarowy 4mm, 1kV/7A, długość 1,524m
Przewód pomiarowy wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja bazuje na stykach z miedzi berylowej, które zostały poddane procesowi złocenia w celu zapewnienia odpowiednich właściwości stykowych. Izolacja przewodu wykonana jest z poliamidu (PA).
Element charakteryzuje się napięciem znamionowym 1000 V oraz prądem znamionowym 7 A, przy zachowaniu temperatury pracy do 55°C. Całkowita długość przewodu wynosi 1,524 m, a kolor izolacji to czarny. Urządzenie spełnia wymogi normy EN 61010 oraz kategorii bezpieczeństwa CAT III 1000 V.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 5291A-60-0
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1,524m
Kolor
czarny
Materiał izolacji przewodu
PA
Materiał styku
miedź berylowa
Napięcie znamionowe
1kV
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
7A
Producent
POMONA
Seria producenta
5291A
Temperatura pracy
max. 55°C