Indeks: T-POM-5291A-36-2
Marka: POMONA
Waga: 0.08 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 5291A-36-2
Opis
Przewód pomiarowy POMONA 5291A
Przewód pomiarowy 4mm, 1kV, 7A, długość 0,9144m
Przewód pomiarowy o długości 0,9144 m wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja zapewnia prąd znamionowy 7 A oraz napięcie znamionowe 1 kV. Zastosowana izolacja zewnętrzna wykonana została z poliamidu (PA), co pozwala na pracę urządzenia w temperaturze do 55°C.
Styki elementu wykonano z miedzi berylowej, która dla zwiększenia trwałości została pokryta warstwą złota. Przewód w kolorze czerwonym jest zgodny z normami CAT III 1000V oraz EN 61010, co potwierdza jego parametry techniczne w zakresie bezpieczeństwa pracy.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 5291A-36-2
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,9144m
Kolor
czerwony
Materiał izolacji przewodu
PA
Materiał styku
miedź berylowa
Napięcie znamionowe
1kV
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
7A
Producent
POMONA
Seria producenta
5291A
Temperatura pracy
max. 55°C