Indeks: T-POM-5291A-36-0
Marka: POMONA
Waga: 0.08 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 5291A-36-0
Opis
Przewód pomiarowy Pomona 5291A
Przewód pomiarowy 7A z wtykami bananowymi 4mm
Przewód pomiarowy o długości 0,9144 m został zaprojektowany do współpracy z urządzeniami wykorzystującymi gniazda bananowe 4 mm. Zakończenia z obu stron stanowią izolowane wtyki bananowe 4 mm, które zapewniają bezpieczne połączenie w układach pomiarowych.
Elementy stykowe wykonano z miedzi berylowej z pozłacaną powierzchnią, co przekłada się na parametry przewodzenia. Izolację zewnętrzną przewodu stanowi tworzywo PA, a konstrukcja urządzenia jest dostosowana do pracy przy maksymalnym napięciu znamionowym 1 kV oraz prądzie znamionowym 7 A. Produkt zachowuje swoje właściwości w temperaturze pracy do 55°C.
Konstrukcja spełnia wymagania normy EN 61010 w kategorii CAT III 1000 V, co określa jego przeznaczenie do określonych warunków pracy pod napięciem. Przewód w kolorze czarnym posiada izolowaną wersję złączy.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 5291A-36-0
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,9144m
Kolor
czarny
Materiał izolacji przewodu
PA
Materiał styku
miedź berylowa
Napięcie znamionowe
1kV
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
7A
Producent
POMONA
Seria producenta
5291A
Temperatura pracy
max. 55°C