Indeks: T-POM-4964-SS-60
Marka: POMONA
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4964-SS-60
Opis
Przewód pomiarowy Pomona 4964-SS
Przewód pomiarowy BNC-BNC, długość 1,524m, impedancja 50Ω
Przewód pomiarowy o długości 1,524 m przeznaczony jest do transmisji sygnałów w układach elektronicznych. Produkt wyposażony jest po obu stronach we wtyki typu BNC i charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50 Ω.
Napięcie znamionowe przewodu wynosi 30 V AC oraz 60 V DC. Styki wykonano z mosiądzu złoconego, co wpływa na parametry połączenia. Przewód w kolorze czarnym może pracować w temperaturze otoczenia do 50°C.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4964-SS-60
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1,524m
Impedancja
50Ω
Kolor
czarny
Materiał styku
mosiądz złocony
Napięcie znamionowe
60V DC
Producent
POMONA
Seria producenta
4964-SS
Temperatura pracy
max. 50°C