Indeks: T-POM-4911A-60-2
Marka: POMONA
Waga: 0.051 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-60-2
Opis
Przewód pomiarowy 10A, 1kV, długość 1,524m
Przewód pomiarowy o długości 1,524 m przeznaczony jest do pracy przy prądzie znamionowym 10 A oraz napięciu znamionowym 1 kV. Z obu stron został wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm, co umożliwia standardowe połączenia w instalacjach pomiarowych. Elementy stykowe wykonano z miedzi berylowej z niklowanym pokryciem, co przekłada się na parametry użytkowe złącza.
Izolację zewnętrzną przewodu wykonano z polipropylenu, a konstrukcja urządzenia dostosowana jest do pracy w temperaturze do 55°C. Komponent jest zgodny z normą EN 61010 oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa kategorii CAT III 1000 V. Produkt charakteryzuje się czerwonym kolorem izolacji.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4911A-60-2
Długość przewodu
1,524m
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
10A
Seria producenta
4911A
Temperatura pracy
max. 55°C