Indeks: T-POM-4911A-48-2
Marka: POMONA
Waga: 0.05 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-48-2
Opis
Przewód pomiarowy 10A, 1kV, zakończony wtykami bananowymi 4mm
Przewód pomiarowy marki Pomona o długości 1,2192 m jest przeznaczony do pracy z prądem znamionowym do 10 A oraz napięciem znamionowym do 1 kV. Z obu stron został wyposażony w izolowane wtyki bananowe o średnicy 4 mm, co zapewnia kompatybilność z wieloma urządzeniami pomiarowymi.
Styki wykonano z miedzi berylowej z niklowanym pokryciem, co wpływa na parametry połączeniowe elementu. Konstrukcja wykorzystuje izolację przewodu z polipropylenu, a dopuszczalna temperatura pracy wynosi maksymalnie 55°C. Element spełnia wymagania norm CAT III 1000V oraz EN 61010.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4911A-48-2
Długość przewodu
1,2192m
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
10A
Seria producenta
4911A
Temperatura pracy
max. 55°C