Indeks: T-POM-4911A-36-0
Marka: POMONA
Waga: 0.05 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-36-0
Opis
Przewód pomiarowy Pomona 4911A
Przewód pomiarowy 10A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,9144m
Przewód pomiarowy o długości 0,9144 m wyposażony jest obustronnie w izolowane wtyki bananowe o średnicy 4 mm. Konstrukcja wykorzystuje styki wykonane z miedzi berylowej, które zostały poddane niklowaniu. Zastosowana izolacja przewodu wykonana jest z polipropylenu, co zapewnia odpowiednią ochronę podczas pracy.
Element charakteryzuje się prądem znamionowym 10 A oraz napięciem znamionowym 1 kV. Maksymalna temperatura pracy wynosi 55°C. Komponent spełnia wymogi normy EN 61010 oraz posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT III 1000V. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4911A-36-0
Długość przewodu
0,9144m
Kolor
czarny
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
10A
Seria producenta
4911A
Temperatura pracy
max. 55°C