Indeks: T-POM-4911A-24-0
Marka: POMONA
Waga: 0.05 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-24-0
Opis
Przewód pomiarowy Pomona 4911A
Przewód pomiarowy 10A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,6096m
Przewód pomiarowy o długości 0,6096 m wyposażony jest obustronnie we wtyki bananowe 4 mm. Konstrukcja złącza obejmuje izolowane wtyki z niklowanymi stykami wykonanymi z miedzi berylowej, co zapewnia parametry połączenia przy prądzie znamionowym 10 A oraz napięciu znamionowym 1 kV.
Zastosowana izolacja przewodu wykonana jest z polipropylenu, co pozwala na użytkowanie elementu w temperaturze pracy do maksymalnie 55°C. Produkt jest zgodny z normą EN 61010 oraz wymogami bezpieczeństwa dla kategorii CAT III 1000V. Przewód w kolorze czarnym przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4911A-24-0
Długość przewodu
0,6096m
Kolor
czarny
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
10A
Seria producenta
4911A
Temperatura pracy
max. 55°C