Indeks: T-POM-4911A-120-2
Marka: POMONA
Waga: 0.05 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-120-2
Opis
Przewód pomiarowy 10A, 1kV, wtyk bananowy 4mm 3,048m
Przewód pomiarowy o długości 3,048 m wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach. Konstrukcja zapewnia prąd znamionowy 10 A oraz napięcie znamionowe do 1 kV. Zgodność z normami CAT III 1000 V oraz EN 61010 określa standardy bezpieczeństwa eksploatacji.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4911A-120-2
Długość przewodu
3,048m
Kolor
czerwony
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
10A
Seria producenta
4911A
Temperatura pracy
max. 55°C