Indeks: T-POM-4911A-120-0
Marka: POMONA
Waga: 0.081 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-120-0
Opis
Przewód pomiarowy Pomona 4911A
Pomiar napięcia 1kV, prąd 10A, długość 3,048m
Przewód pomiarowy marki Pomona o długości 3,048 m wyposażony jest obustronnie w izolowane wtyki bananowe 4 mm. Konstrukcja bazuje na miedzi berylowej, która została poddana procesowi niklowania, co zapewnia trwałość styków. Przewód posiada izolację wykonaną z polipropylenu w kolorze czarnym.
Element jest przystosowany do pracy przy prądzie znamionowym 10 A oraz napięciu znamionowym 1 kV. Zgodność z normami CAT III 1000V oraz EN 61010 potwierdza parametry bezpieczeństwa użytkowania. Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy dla tego przewodu wynosi 55°C.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4911A-120-0
Długość przewodu
3,048m
Kolor
czarny
Napięcie znamionowe
1kV
Prąd znamionowy
10A
Seria producenta
4911A
Temperatura pracy
max. 55°C