Indeks: T-POM-4911A-12-0
Marka: POMONA
Waga: 0.025 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 4911A-12-0
Opis
Przewód pomiarowy 10A, wtyk bananowy 4mm, długość 0,3048m
Przewód pomiarowy o długości 0,3048 m wyposażony jest w izolowane wtyki bananowe 4 mm znajdujące się po obu stronach. Konstrukcja bazuje na miedzi berylowej z niklowanym pokryciem styków, co zapewnia parametry połączenia przy prądzie znamionowym 10 A oraz napięciu znamionowym 1 kV.
Izolację zewnętrzną wykonano z polipropylenu, co pozwala na pracę przewodu w temperaturze otoczenia do 55°C. Element spełnia wymagania bezpieczeństwa określone w normie EN 61010 dla kategorii pomiarowej CAT III 1000 V. Produkt charakteryzuje się czarnym kolorem izolacji.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 4911A-12-0
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,3048m
Kolor
czarny
Materiał izolacji przewodu
polipropylen
Materiał styku
miedź berylowa
Napięcie znamionowe
1kV
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
10A
Producent
POMONA
Seria producenta
4911A
Temperatura pracy
max. 55°C