Indeks: T-POM-2249-E-600
Marka: POMONA
Waga: 0.4 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 2249-E-600
Opis
Przewód pomiarowy BNC-BNC, długość 15,24m, impedancja 75Ω
Element charakteryzuje się impedancją 75 Ω oraz napięciem znamionowym wynoszącym 30 V AC lub 60 V DC. Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy dla tego przewodu wynosi 50°C.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 2249-E-600
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
15,24m
Impedancja
75Ω
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
60V DC
Producent
POMONA
Rodzaj przewodu
RG59B/U
Seria producenta
2249-E
Temperatura pracy
max. 50°C