Indeks: T-POM-2249-E-300
Marka: POMONA
Waga: 0.4 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 2249-E-300
Opis
Przewód pomiarowy BNC-BNC 75Ω, długość 7,62m
Przewód pomiarowy typu RG59B/U zakończony obustronnie wtykami BNC służy do transmisji sygnałów w układach pomiarowych. Element charakteryzuje się impedancją wynoszącą 75Ω oraz wykonaniem izolacji zewnętrznej z tworzywa PVC.
Konstrukcja przewodu przystosowana jest do pracy przy napięciu znamionowym 30V AC oraz 60V DC. Całkowita długość kabla wynosi 7,62m, a maksymalna temperatura robocza przewodu określona została na 50°C.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 2249-E-300
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
7,62m
Impedancja
75Ω
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
60V DC
Producent
POMONA
Rodzaj przewodu
RG59B/U
Seria producenta
2249-E
Temperatura pracy
max. 50°C