Indeks: T-POM-2249-C-600
Marka: POMONA
Waga: 0.4 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 2249-C-600
Opis
Przewód pomiarowy BNC – BNC 50Ω, długość 15,24m
Przewód pomiarowy typu RG58C/U o długości 15,24 m zakończony jest z obu stron wtykami BNC. Element ten charakteryzuje się impedancją wynoszącą 50 Ω, co czyni go odpowiednim do przesyłu sygnałów w układach pomiarowych.
Parametry elektryczne przewodu określają napięcie znamionowe na poziomie 30 V AC oraz 60 V DC. Zastosowana izolacja z PVC pozwala na użytkowanie przewodu w temperaturze otoczenia nieprzekraczającej 50°C.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 2249-C-600
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
15,24m
Impedancja
50Ω
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
60V DC
Producent
POMONA
Rodzaj przewodu
RG58C/U
Seria producenta
2249-C
Temperatura pracy
max. 50°C