Indeks: T-POM-2249-C-300
Marka: POMONA
Waga: 0.4 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy POMONA 2249-C-300
Opis
Przewód pomiarowy BNC-BNC, długość 7,62m, impedancja 50Ω
Przewód pomiarowy typu RG58C/U przeznaczony jest do transmisji sygnałów o impedancji 50Ω. Zakończony jest z obu stron wtykami BNC, co umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń pomiarowych wyposażonych w tego typu gniazda.
Parametry elektryczne przewodu pozwalają na pracę przy napięciu znamionowym wynoszącym 60V DC oraz 30V AC. Wykorzystane materiały oraz standardowe złącza BNC sprawiają, że przewód znajduje zastosowanie w systemach pomiarowych i laboratoryjnych.
Tagi: Przewód pomiarowy POMONA 2249-C-300
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
7,62m
Impedancja
50Ω
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
60V DC
Producent
POMONA
Rodzaj przewodu
RG58C/U
Seria producenta
2249-C
Temperatura pracy
max. 50°C