Indeks: T-PLH-PR37-19-20/YE
Marka: PLYMOUTH
Waga: 0.088 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/YE
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37
Taśma elektroizolacyjna 19mm x 20m, temperatura pracy –10...105°C
Taśma elektroizolacyjna wykonana z folii PVC z klejem kauczukowym służy do zabezpieczania przewodów i instalacji przed uszkodzeniami oraz zapewnia izolację elektryczną. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością dielektryczną na poziomie 7kV oraz elastycznością, co pozwala na łatwe dopasowanie do kształtu izolowanych elementów.
Wymiary taśmy wynoszą 19mm szerokości, 20m długości oraz 0,18mm grubości. Wydłużenie przy zrywaniu osiąga wartość 260%, a przyczepność do stali wynosi 2,2N/cm. Materiał jest przystosowany do pracy w zakresie temperatur od –10 do 105°C, zachowując przy tym swoje właściwości użytkowe.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/YE
Cechy
Długość
20m
Grubość
0,18mm
Kolor
żółty
Materiał nośnika
folia PVC
Odporność na
temperaturę
Producent
PLYMOUTH
Przyczepność do stali
2,2N/cm
Rodzaj kleju
kauczukowy
Seria producenta
Premium 37
Szerokość
19mm
Temperatura pracy
-10...105°C
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
wysoka wytrzymałość dielektryczna
Wydłużenie przy zrywaniu
260%
Wytrzymałość dielektryczna
7kV