Indeks: T-PLH-PR37-19-20/GR
Marka: PLYMOUTH
Waga: 0.088 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/GR
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna z folii PVC, 19mm x 20m, zielona
Taśma elektroizolacyjna wykonana z folii PVC o grubości 0,18 mm przeznaczona jest do izolacji elektrycznej oraz zabezpieczania przewodów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością dielektryczną na poziomie 7 kV oraz wysoką elastycznością, co pozwala na wydłużenie przy zrywaniu wynoszące 260%. Zastosowany klej kauczukowy zapewnia przyczepność do stali na poziomie 2,2 N/cm.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/GR
Cechy
Długość
20m
Grubość
0,18mm
Kolor
zielony
Materiał nośnika
folia PVC
Odporność na
temperaturę
Producent
PLYMOUTH
Przyczepność do stali
2,2N/cm
Rodzaj kleju
kauczukowy
Seria producenta
Premium 37
Szerokość
19mm
Temperatura pracy
-10...105°C
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
wysoka wytrzymałość dielektryczna
Wydłużenie przy zrywaniu
260%
Wytrzymałość dielektryczna
7kV