Indeks: T-PLH-PR37-19-20/BN
Marka: PLYMOUTH
Waga: 0.089 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/BN
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna PVC, 19mm x 20m, temperatura –10...105°C
Taśma elektroizolacyjna wykonana z folii PVC z klejem kauczukowym. Produkt charakteryzuje się szerokością 19 mm, długością 20 m oraz grubością 0,18 mm. Materiał wykazuje wydłużenie przy zrywaniu na poziomie 260% oraz przyczepność do stali wynoszącą 2,2 N/cm.
Taśma zapewnia wytrzymałość dielektryczną 8 kV oraz wykazuje elastyczność. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych i UV, ogień oraz zmienne temperatury w zakresie od –10°C do 105°C. Przeznaczona jest do izolacji elektrycznej oraz zabezpieczania przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna PLYMOUTH PR37-19-20/BN
Cechy
Długość
20m
Grubość
0,18mm
Kolor
brązowy
Materiał nośnika
folia PVC
Odporność na
temperaturę
Producent
PLYMOUTH
Przyczepność do stali
2,2N/cm
Rodzaj kleju
kauczukowy
Seria producenta
Premium 37
Szerokość
19mm
Temperatura pracy
-10...105°C
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
wysoka wytrzymałość dielektryczna
Wydłużenie przy zrywaniu
260%
Wytrzymałość dielektryczna
8kV