Tester: grubości PCE INSTRUMENTS PCE-TG 150A HT-ICA
Tester: grubości PCE INSTRUMENTS PCE-TG 150A HT-ICA Tester: grubości PCE INSTRUMENTS PCE-TG 150A HT-ICA Tester: grubości PCE INSTRUMENTS PCE-TG 150A HT-ICA
Indeks: T-PCE-TG150AHT-ICA
Waga: 0.76 kg
Opinie: 0
Opis
Miernik grubości PCE INSTRUMENTS TG150AHT-ICA
Pomiar grubości 1,2–300mm, wyświetlacz LCD TFT 2,4"
Miernik grubości PCE TG150AHT-ICA przeznaczony jest do pomiarów w zakresie od 1,2 mm do 300 mm. Urządzenie wyposażone zostało w czytelny wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 2,4 cala oraz wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisanie 1500 wyników pomiarowych.
Przyrząd charakteryzuje się klasą szczelności IP52 i może być użytkowany w temperaturze do 40°C. Do zasilania wykorzystywane są trzy baterie AA 1,5V, a funkcja automatycznego wyłączania pozwala na wydłużenie czasu pracy urządzenia.
Wymiary miernika wynoszą 168x35x87 mm. W zestawie: certyfikat kalibracji, instrukcja obsługi, sonda pomiarowa x1, walizka, żel sprzęgający.
Tagi: Tester: grubości PCE INSTRUMENTS PCE-TG 150A HT-ICA
Cechy
Bateria/ akumulator
bateria AA 1,5V x3
Klasa szczelności
IP52
Pamięć pomiarów
1500
Producent
PCE INSTRUMENTS
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 2,4"
Temperatura pracy
max. 40°C
Temperatura przechowywania
max 40°C
Typ testera
grubości
Właściwości przyrządów pomiarowych
wbudowana pamięć
Wymiary
168x35x87mm
Wyposażenie standardowe
żel sprzęgający
Zakres pomiarowy
1.2...300mm
Źródło zasilania
bateria AA 1,5V x3
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.