Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A
Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A
Indeks: T-PCE-BTM2000A
Waga: 0.3 kg
Opinie: 0
Opis
Miernik napięcia paska PCE INSTRUMENTS BTM2000A
Pomiar częstotliwości 10–900Hz, pamięć 750 pomiarów
Miernik napięcia paska PCE BTM2000A przeznaczony jest do pomiaru częstotliwości w zakresie od 10 do 900 Hz. Urządzenie zapewnia dokładność pomiaru na poziomie ±(1% + 4 cyfry), a wyniki prezentowane są na czytelnym wyświetlaczu typu LCD.
Pamięć urządzenia pozwala na zapisanie 750 pomiarów. Miernik charakteryzuje się klasą szczelności IP50, co określa jego odporność na warunki środowiskowe. Do zasilania jednostki niezbędne są trzy baterie AAA 1,5V.
Wymiary urządzenia wynoszą 150x80x38 mm, a długość dołączonej sondy pomiarowej to 160 mm. W zestawie: pokrowiec, sonda pomiarowa x1. W pakiecie znajduje się również oprogramowanie.
Tagi: Miernik: napięcia paska PCE INSTRUMENTS PCE-BTM 2000A
Cechy
Bateria/ akumulator
bateria AAA 1,5V x3
Długość sondy
160mm
Dokładność pomiaru częstotliwości
±(1%+4 digit)
Klasa szczelności
IP50
Oprogramowanie
dołączone
Pamięć pomiarów
750
Pomiar
częstotliwości
Producent
PCE INSTRUMENTS
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Typ miernika
napięcia paska
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
150x80x38mm
Wyposażenie standardowe
sonda pomiarowa x1
Zakres pomiaru częstotliwości
10...900Hz
Źródło zasilania
bateria AAA 1,5V x3
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.