Pirometr Optris CATCTLT20CB3K
Pirometr Optris CATCTLT20CB3K Pirometr Optris CATCTLT20CB3K
Indeks: T-CATCTLT20CB3K
Marka: Optris
Waga: 0.685 kg
Opinie: 0
Pirometr Optris CATCTLT20CB3K
Opis
Pirometr Optris CTLT20CB3K
Pomiar temperatury –50–975°C, rozdzielczość optyczna 22:1
Głowica czujnikowa posiada klasę szczelności IP65 i montowana jest za pomocą gwintu M12x1. Wymiary sondy wynoszą 14 mm średnicy oraz 28 mm długości, a przewód zasilający ma 3 m długości. Zasilanie urządzenia odbywa się napięciem z zakresu 8–36 V DC. Przyrząd oferuje szerokie możliwości komunikacyjne, w tym wsparcie dla protokołów Modbus RTU i PROFIBUS, a także interfejsy Ethernet, RS232, RS485, USB oraz wyjście przekaźnikowe.
Urządzenie posiada wyjścia analogowe 0–5 V, 0–10 V, 0/4–20 mA oraz obsługę termopar typu K lub J. Funkcjonalność obejmuje alarm optyczny po przekroczeniu wartości granicznych oraz funkcję zapamiętywania sygnałów impulsowych PEAK HOLD. System umożliwia instalację do 32 głowic czujnikowych. W zestawie: kabel USB, przewód połączeniowy, uchwyt montażowy, złącze IR (USB C).
Tagi: Pirometr Optris CATCTLT20CB3K
Cechy
Czas odpowiedzi dla pomiaru temperatury
0,15s
Długość fali pomiarowej
8...14µm
Długość przewodu
3m
Długość sondy
28mm
Dokładność pomiaru temperatury
±1°C
Interfejs
wyjście przekaźnikowe
Klasa szczelności
IP65
Montaż
M12x1
Napięcie zasilania
8...36V DC
Oprogramowanie
do pobrania ze strony producenta
Optyka
7mm
Pomiar
temperatury
Producent
Optris
Protokół komunikacyjny
PROFIBUS
Rozdzielczość optyczna
22:1
Rozdzielczość pomiaru
0,1K
Seria producenta
CT LT
Średnica sondy
14mm
Temperatura przechowywania
-20...180°C
Typ miernika
pirometr
Wartość emisyjności
Właściwości przyrządów pomiarowych
instalacja do 32 głowic czujnikowych
Wyjście
termopara typu K lub J
Wyposażenie standardowe
złącze IR (USB C)
Zakres pomiaru temperatury
-50...975°C