Suwmiarka NEWBRAND SUW-DIG200
Suwmiarka NEWBRAND SUW-DIG200 Suwmiarka NEWBRAND SUW-DIG200 Suwmiarka NEWBRAND SUW-DIG200
Indeks: T-SUW-DIG200
Marka: NEWBRAND
Waga: 0.477 kg
Opinie: 0
Suwmiarka NEWBRAND SUW-DIG200
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Suwmiarka NEWBRAND DIG200
Suwmiarka cyfrowa 0–200mm, dokładność ±0,03mm
Suwmiarka NEWBRAND DIG200 to przyrząd pomiarowy umożliwiający wykonywanie pomiarów wymiarów zewnętrznych, wewnętrznych oraz głębokości. Urządzenie oferuje zakres pomiarowy 0–200 mm (0–8 cali) z dokładnością ±0,03 mm (±0,001 cala). Konstrukcja wykonana została ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość przyrządu w warunkach warsztatowych.
Zasilanie narzędzia realizowane jest za pomocą jednej baterii LR44 1,5V. W zestawie znajduje się futerał służący do bezpiecznego przechowywania i transportu przyrządu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym sposób pomiaru wyklucza ryzyko powstawania błędu odczytu.
Tagi: Suwmiarka NEWBRAND SUW-DIG200
Cechy
Dokładność pomiaru
±0,001"
Materiał
stal nierdzewna
Pomiar
wymiarów zewnętrznych
Producent
NEWBRAND
Rodzaj opakowania
futerał
Typ narzędzia
suwmiarka
Wersja
z odczytem cyfrowym
Właściwości narzędzi pomiarowych
sposób pomiaru pozbawiony jest błędu odczytu
Zakres pomiarowy
0...200mm
Źródło zasilania
bateria LR44 1,5V x1