Indeks: T-BU-168-M2.5-6.5MM
Waga: 0.05 kg
Opinie: 0
Złącze laboratoryjne: bananowe 2,5mm MUELLER ELECTRIC BU-168-M2.5-6.5MM
Opis
Złącze bananowe 2,5mm MUELLER ELECTRIC BU-168-M2.5-6.5MM
Złącze bananowe 2,5mm, wtyk, prąd znamionowy 15A
Złącze laboratoryjne typu wtyk bananowy o średnicy 2,5 mm przystosowane jest do pracy z prądem znamionowym do 15 A. Element posiada mocowanie typu M2.5, co umożliwia pewny montaż w urządzeniach pomiarowych i aparataturze laboratoryjnej.
Produkt wykonany jest z mosiądzu, a styki zostały poddane procesowi złocenia w celu zapewnienia odpowiednich właściwości przewodzących. Całkowita długość złącza wynosi 18,5 mm.
Tagi: Złącze laboratoryjne: bananowe 2, 5mm MUELLER ELECTRIC BU-168-M2.5-6.5MM
Cechy
Długość całkowita
18,5mm
Materiał
mosiądz
Montaż
M2.5
Pokrycie styku
złocony
Prąd znamionowy
15A
Producent
MUELLER ELECTRIC
Typ złącza laboratoryjnego
bananowe 2,5mm
Złącze
wtyk
Recenzje
0 / 5
średnia ocena produktu
0
Brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszy, który wystawi swoją recenzję.