Indeks: T-BU-2929-M-20-2
Waga: 0.021 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy MUELLER ELECTRIC BU-2929-M-20-2
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy 20A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 m przeznaczony jest do wykonywania połączeń w układach pomiarowych. Element wyposażony został w wtyki bananowe o średnicy 4 mm umieszczone po obu stronach przewodu.
Akcesorium charakteryzuje się prądem znamionowym 20 A oraz napięciem znamionowym wynoszącym 3 kV. Zastosowana izolacja wykonana z silikonu w kolorze czerwonym zapewnia elastyczność oraz odpowiednią ochronę podczas pracy.
Tagi: Przewód pomiarowy MUELLER ELECTRIC BU-2929-M-20-2
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,5m
Kolor
czerwony
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
3kV
Prąd znamionowy
20A