Indeks: T-BU-2929-M-20-0
Waga: 0.021 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy MUELLER ELECTRIC BU-2929-M-20-0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy 20A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,5m
Przewód pomiarowy o długości 0,5 metra, wyposażony w wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach. Konstrukcja elementu zapewnia prąd znamionowy na poziomie 20A oraz napięcie znamionowe wynoszące 3kV.
Tagi: Przewód pomiarowy MUELLER ELECTRIC BU-2929-M-20-0
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,5m
Kolor
czarny
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
3kV
Prąd znamionowy
20A