Woltomierz LUMEL MA17N B61100000000
Woltomierz LUMEL MA17N B61100000000 Woltomierz LUMEL MA17N B61100000000
Indeks: T-MA17N-B61100000000
EAN: 5901769430815
Marka: LUMEL
Waga: 0.7 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Woltomierz LUMEL MA17
Pomiar napięcia DC –100...100V, klasa dokładności 1,5
Analogowy woltomierz montażowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od –100 do 100 V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym na poziomie 0,6 kV.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na panelu, przy wymiarach frontu 72x72 mm. Zastosowana skala miernika posiada długość 61 mm, a wymagana pozycja pracy urządzenia wynosi 90°. Obudowa zapewnia klasę szczelności IP52, co chroni elementy wewnętrzne w standardowych warunkach eksploatacji.
W zestawie: uchwyt montażowy x2. Opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN.
Tagi: Woltomierz LUMEL MA17N B61100000000
Cechy
Artykuły współpracujące
ATS-300
Długość skali
61mm
Klasa dokładności
1,5
Klasa szczelności
IP52
Montaż
na szynę DIN (opcjonalnie)
Napięcie maksymalne
0,6kV
Pomiar
napięcia DC
Producent
LUMEL
Rodzaj miernika
montażowy
Seria producenta
MA17
Typ miernika
woltomierz
Właściwości skali
pozycja pracy 90°
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
72x72mm