Indeks: T-MA17N-A61600000000
EAN: 5901769406766
Marka: LUMEL
Waga: 0.204 kg
Opinie: 0
Woltomierz LUMEL MA17N A61600000000
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Pomiar napięcia DC 0–600V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego służy do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 600V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada skalę o długości 61mm. Przyrząd przystosowany jest do pracy w pozycji 90° i osiąga maksymalne napięcie pracy na poziomie 0,6kV.
Obudowa miernika o wymiarach 72x72mm zapewnia stopień ochrony IP52, co pozwala na bezpieczne użytkowanie w warunkach przemysłowych. Konstrukcja umożliwia montaż na panelu, a przy użyciu dodatkowych akcesoriów również na szynie DIN. W zestawie: uchwyt montażowy x2.
Tagi: Woltomierz LUMEL MA17N A61600000000
Cechy
Artykuły współpracujące
ATS-300
Długość skali
61mm
Klasa dokładności
1,5
Klasa szczelności
IP52
Montaż
na szynę DIN (opcjonalnie)
Napięcie maksymalne
0,6kV
Pomiar
napięcia DC
Producent
LUMEL
Rodzaj miernika
montażowy
Seria producenta
MA17
Typ miernika
woltomierz
Właściwości skali
pozycja pracy 90°
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
72x72mm