Indeks: T-MA17N-A61400000000
EAN: 5901769412941
Marka: LUMEL
Waga: 0.205 kg
Opinie: 0
Woltomierz LUMEL MA17N A61400000000
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Woltomierz LUMEL MA17N
Pomiar napięcia DC 0–400V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony jest do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 400 V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz maksymalnym dopuszczalnym napięciem roboczym wynoszącym 600 V. Długość skali pomiarowej wynosi 61 mm, przy zalecanej pozycji pracy 90 stopni.
Konstrukcja przyrządu przystosowana jest do montażu panelowego, przy czym opcjonalnie możliwe jest zastosowanie montażu na szynę DIN. Obudowa urządzenia spełnia wymagania klasy szczelności IP52, co zapewnia ochronę przed dostępem do części niebezpiecznych i pyłem. Wymiary zewnętrzne frontu wynoszą 72x72 mm.
W zestawie: uchwyt montażowy x2. Urządzenie jest kompatybilne z akcesorium ATS-300.
Tagi: Woltomierz LUMEL MA17N A61400000000
Cechy
Artykuły współpracujące
ATS-300
Długość skali
61mm
Klasa dokładności
1,5
Klasa szczelności
IP52
Montaż
na szynę DIN (opcjonalnie)
Napięcie maksymalne
0,6kV
Pomiar
napięcia DC
Producent
LUMEL
Rodzaj miernika
montażowy
Seria producenta
MA17
Typ miernika
woltomierz
Właściwości skali
pozycja pracy 90°
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
72x72mm