Woltomierz LUMEL MA16N A60600000A0
Woltomierz LUMEL MA16N A60600000A0 Woltomierz LUMEL MA16N A60600000A0
Indeks: T-MA16N-A60600000A0
EAN: 5901769420106
Marka: LUMEL
Waga: 0.143 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Pomiar napięcia DC 0–10V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 10V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz posiada maksymalne dopuszczalne napięcie na poziomie 600V (0,6kV). Konstrukcja miernika umożliwia montaż na panelu, a przy użyciu dodatkowych akcesoriów także na szynie DIN.
Wymiary obudowy wynoszą 48x48mm, natomiast długość skali pomiarowej to 42mm. Urządzenie posiada stopień ochrony IP52 i zostało zaprojektowane do pracy w pozycji 90°. W zestawie: uchwyt montażowy x2.
Tagi: Woltomierz LUMEL MA16N A60600000A0
Cechy
Artykuły współpracujące
ATS-500
Długość skali
42mm
Klasa dokładności
1,5
Klasa szczelności
IP52
Montaż
na szynę DIN (opcjonalnie)
Napięcie maksymalne
0,6kV
Pomiar
napięcia DC
Producent
LUMEL
Rodzaj miernika
montażowy
Seria producenta
MA16
Typ miernika
woltomierz
Właściwości skali
pozycja pracy 90°
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
48x48mm