Woltomierz LUMEL MA16N A60100000A0
Woltomierz LUMEL MA16N A60100000A0 Woltomierz LUMEL MA16N A60100000A0
Indeks: T-MA16N-A60100000A0
Marka: LUMEL
Waga: 0.143 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Woltomierz LUMEL MA16N
Pomiar napięcia DC 0–1V, klasa dokładności 1,5
Woltomierz analogowy przeznaczony do montażu panelowego, służący do pomiaru napięcia stałego w zakresie od 0 do 1V. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1,5 oraz dopuszczalnym napięciem maksymalnym wynoszącym 600V. Konstrukcja miernika dostosowana jest do pracy w pozycji 90°.
Obudowa o wymiarach 48x48mm posiada klasę szczelności IP52. Miernik standardowo przeznaczony jest do montażu na panelu, przy czym istnieje opcja rozszerzenia montażu o szynę DIN. Urządzenie posiada skalę o długości 42mm.
W zestawie: uchwyt montażowy x2.
Tagi: Woltomierz LUMEL MA16N A60100000A0
Cechy
Artykuły współpracujące
ATS-500
Długość skali
42mm
Klasa dokładności
1,5
Klasa szczelności
IP52
Montaż
na szynę DIN (opcjonalnie)
Napięcie maksymalne
0,6kV
Pomiar
napięcia DC
Producent
LUMEL
Rodzaj miernika
montażowy
Seria producenta
MA16
Typ miernika
woltomierz
Właściwości skali
pozycja pracy 90°
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
48x48mm