Indeks: T-N32H-130000000M0
EAN: 5901769474970
Marka: LUMEL
Waga: 0.341 kg
Opinie: 0
Miernik: parametrów sieci LUMEL N32H 130000000M0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Pomiar energii, mocy, napięcia DC, prądu DC i pojemności
Miernik parametrów sieci LUMEL N32H 130000000M0 to cyfrowy przyrząd montażowy przeznaczony do pracy w instalacjach fotowoltaicznych. Urządzenie umożliwia pomiar energii, mocy, napięcia DC w zakresach 50V, 100V, 150V, 300V oraz 600V, a także prądu DC i pojemności. Proces pomiarowy realizowany jest metodą pośrednią z wykorzystaniem bocznika.
Napięcie zasilania przyrządu wynosi 85...253V AC lub 90...300V DC. Kompaktowe wymiary obudowy to 96x48x93mm, a standardowy sposób montażu odbywa się na panelu. Dostępny jest opcjonalny montaż na szynie DIN.
Tagi: Miernik: parametrów sieci LUMEL N32H 130000000M0
Cechy
Artykuły współpracujące
ATS-200
Interfejs
RS485
Klasa szczelności
IP65 (od czoła)
Montaż
na szynę DIN (opcjonalnie)
Napięcie zasilania
90...300V DC
Parametry wyświetlacza
6 cyfr
Pomiar
prądu DC
Producent
LUMEL
Protokół komunikacyjny
Modbus RTU
Rodzaj miernika
montażowy
Rodzaj pomiaru
pośredni z bocznikiem
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Typ miernika
parametrów sieci
Właściwości przyrządów pomiarowych
funkcja MIN/MAX/AVG
Wyjście
wyjście typu OC
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
96x48x93mm
Zakres pomiaru napięcia DC
600V