Indeks: T-B6-10080A0D01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.2 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 10080A0D01A2M0
Opis
Bocznik prądowy 80A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy LUMEL B6 10080A0D01A2M0 jest elementem przeznaczonym do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów kontroli prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym o wartości 80A oraz spadkiem napięcia na poziomie 100mV (0,1V).
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10080A0D01A2M0
Prąd znamionowy
80A
Spadek napięcia
0,1V