Indeks: T-B6-100800AB01B3M0
Marka: LUMEL
Waga: 1.11 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 100800AB01B3M0
Opis
Bocznik prądowy 800A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy służy do pomiaru prądu stałego o wartości znamionowej do 800A. Element ten charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,1V przy pełnym obciążeniu znamionowym.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 100800AB01B3M0
Prąd znamionowy
800A
Spadek napięcia
0,1V