Indeks: T-B6-10075A0D01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.2 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 10075A0D01A2M0
Opis
Bocznik prądowy 75A, spadek napięcia 100mV, klasa dokładności 0,2
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu stałego w obwodach elektrycznych. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 75A oraz spadkiem napięcia na poziomie 100mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10075A0D01A2M0
Prąd znamionowy
75A
Spadek napięcia
0,1V