Indeks: T-B6-100750AB01B3M0
Marka: LUMEL
Waga: 1.11 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 100750AB01B3M0
Opis
Bocznik prądowy 750A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy LUMEL B6 100750AB01B3M0 przeznaczony jest do rozszerzania zakresów pomiarowych mierników prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 750A oraz spadkiem napięcia na poziomie 100mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 100750AB01B3M0
Prąd znamionowy
750A
Spadek napięcia
0,1V