Indeks: T-B6-1006A00A0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.14 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 1006A00A0100M0
Opis
Bocznik prądowy 6A, spadek napięcia 100mV, klasa dokładności 0,2
Bocznik prądowy o prądzie znamionowym 6A przeznaczony jest do rozszerzenia zakresów pomiarowych mierników prądu stałego. Komponent charakteryzuje się spadkiem napięcia wynoszącym 0,1V oraz klasą dokładności 0,2, co zapewnia precyzyjne parametry pracy w układach pomiarowych.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 1006A00A0100M0
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
6A
Spadek napięcia
0,1V