Indeks: T-B6-10060A0D0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.2 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 10060A0D0100M0
Opis
Bocznik prądowy 60A, spadek napięcia 100mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów mierzących prąd stały. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 60A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,1V.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10060A0D0100M0
Prąd znamionowy
60A
Spadek napięcia
0,1V