Indeks: T-B6-100600AB0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.911 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 100600AB0100M0
Opis
Bocznik prądowy 600A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy marki LUMEL jest przeznaczony do pomiarów prądu o wartości znamionowej 600A. Element charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,1V przy przepływie prądu znamionowego.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 100600AB0100M0
Prąd znamionowy
600A
Spadek napięcia
0,1V