Bocznik prądowy LUMEL B6  10050A0D01A2M0
Indeks: T-B6-10050A0D01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.199 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Bocznik prądowy 50A, spadek napięcia 100mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy o prądzie znamionowym 50A przeznaczony jest do rozszerzenia zakresów pomiarowych układów prądu stałego. Komponent charakteryzuje się spadkiem napięcia wynoszącym 0,1V przy pełnym obciążeniu znamionowym.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10050A0D01A2M0
Prąd znamionowy
50A
Spadek napięcia
0,1V