Indeks: T-B6-100400AB0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 1 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 100400AB0100M0
Opis
Bocznik prądowy 400A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu znamionowego o wartości 400A. Komponent charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 100mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 100400AB0100M0
Prąd znamionowy
0,4kA
Spadek napięcia
0,1V