Indeks: T-B6-10025A0A0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.112 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 10025A0A0100M0
Opis
Bocznik prądowy 25A, spadek napięcia 100mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy zaprojektowany do pomiaru prądu stałego o wartości znamionowej 25A. Urządzenie charakteryzuje się spadkiem napięcia wynoszącym 0,1V przy prądzie znamionowym oraz klasą dokładności 0,2.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10025A0A0100M0
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
25A
Spadek napięcia
0,1V