Indeks: T-B6-100250AB0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.579 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 100250AB0100M0
Opis
Bocznik prądowy 250A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego mierników prądu stałego. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 250A oraz spadkiem napięcia na poziomie 100mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 100250AB0100M0
Prąd znamionowy
250A
Spadek napięcia
0,1V