Bocznik prądowy LUMEL B6  10020A0A01A1M0
Indeks: T-B6-10020A0A01A1M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.106 kg
Opinie: 0
Opis
Bocznik prądowy 20A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego urządzeń kontrolno-pomiarowych. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 20A oraz spadkiem napięcia na poziomie 100mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10020A0A01A1M0
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
20A
Spadek napięcia
0,1V