Bocznik prądowy LUMEL B6  100200AD01A2M0
Indeks: T-B6-100200AD01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.186 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Bocznik prądowy 200A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy marki LUMEL przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów elektronicznych i automatyki. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 200A przy znamionowym spadku napięcia na poziomie 100mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 100200AD01A2M0
Prąd znamionowy
200A
Spadek napięcia
0,1V