Indeks: T-B6-10015A0A0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.14 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 10015A0A0100M0
Opis
Bocznik prądowy 15A, klasa dokładności 0,2, 100mV
Bocznik prądowy marki Lumel to akcesorium pomiarowe przeznaczone do rozszerzenia zakresów pomiarowych układów prądu stałego. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 15A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,1V przy prądzie znamionowym.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10015A0A0100M0
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
15A
Spadek napięcia
0,1V