Indeks: T-B6-100125AD01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.2 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B6 100125AD01A2M0
Opis
Bocznik prądowy 125A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 100mV
Bocznik prądowy służy do rozszerzenia zakresu pomiarowego mierników prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 0,125kA oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,1V.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 100125AD01A2M0
Cechy
Klasa dokładności
0,2
Prąd znamionowy
0,125kA
Producent
LUMEL
Spadek napięcia
0,1V