Bocznik prądowy LUMEL B6  10010A0A0100M0
Bocznik prądowy LUMEL B6  10010A0A0100M0 Bocznik prądowy LUMEL B6  10010A0A0100M0
Indeks: T-B6-10010A0A0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.105 kg
Opinie: 0
Opis
Bocznik prądowy 10A, klasa dokładności 0,2, 100mV
Bocznik prądowy o prądzie znamionowym 10A służy do rozszerzenia zakresów pomiarowych przyrządów mierzących prąd stały. Element charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 100mV oraz klasą dokładności 0,2.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B6 10010A0A0100M0
Cechy
Klasa dokładności
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
10A
Producent
LUMEL
Spadek napięcia
0,1V