Indeks: T-B3-15080A0D01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.199 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 15080A0D01A2M0
Opis
Bocznik prądowy 80A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy LUMEL B3 15080A0D01A2M0 służy do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów mierzących natężenie prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 80A oraz spadkiem napięcia na poziomie 150mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 15080A0D01A2M0
Prąd znamionowy
80A
Spadek napięcia
0,15V