Indeks: T-B3-150800AB01B3M0
Marka: LUMEL
Waga: 1.16 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150800AB01B3M0
Opis
Bocznik prądowy 800A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy służy do pomiaru prądu znamionowego o wartości 800A. Element ten charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15V przy przepływie prądu znamionowego.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 150800AB01B3M0
Prąd znamionowy
800A
Spadek napięcia
0,15V